Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do New Ross
Autobusy do New Ross     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do New Ross (Anglia) oraz z New Ross (Anglii) do Polski są realizowane  przez autokary, autobusy, linie eurolines. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do New Ross. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w New Ross jest: NEW ROSS, Dunbrody Ship.
 
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska New Ross są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy, piątki. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do New Ross z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do New Ross. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do New Ross.

 
          
 
 
 
 Przewozy autobusowe do uk z i do New Ross są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do New Ross wybrane z wyszukiwarki:

 
 Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 39h35m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A  
oraz firmy partnerskie: VEOLIA EUROLINES POLSKA, EUROLINES UK  
 
Przystanek z: WROCŁAW, Dw. PKS, ul. Sucha, peron 5 2011-11-28 16:00 (Pn)
Przystanek do: NEW ROSS, Dunbrody Ship 2011-11-30 07:35 (Śr)   

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.