Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Cambridge
Autobusy do Cambridge     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Cambridge (Anglia) oraz z Cambridge (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Cambridge. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Cambridge jest: CAMBRIDGE, Parkside, Parkers Piece.
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Cambridge są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy i piątki . Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Cambridge z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Cambridge.
 
Bilety Autokarowe na przewozy autobusowe z Polski do Cambridge obsługiwane przez autokary, autobusy Eurobus-Eurolines Polska mozna kupić w wyszukiwarce EuroTicket zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety autobusowe do Cambridge.

 
          
 
 
 
 Przewozy autobusowe do uk z i do Cambridge są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Cambridge wybrane z wyszukiwarki:

 

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 31h15m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA  
 
Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS, W-wa Zachodnia, stan. 13, 14 2011-11-28 10:45 (Pn)
Przystanek do: CAMBRIDGE, Parkside, Parkers Piece 2011-11-29 18:00 (Wt)

 

Sokółka, Czarna Białostocka, Białystok, Zambrów, Ostrów MAzowiecka, Wyszków, Warszawa, Łódź, Koninm Poznań, Świebodzin, Londyn, Dover, Cambridge

 

 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.