Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Rochdale
Autobusy do Rochdale     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Rochdale (Anglia) oraz z Rochdale (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie Eurolines Polska. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Rochdale. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Rochdale jest: ROCHDALE, Bus Station.
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Rochdale są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy i piątki . Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Rochdale z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Rochdale. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Rochdale.

 
          
 
 
 
 
Przewozy autobusowe do uk z i do Rochdale są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Rochdale wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 41h10m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK  
 
Przystanek z: AUGUSTÓW, DW. autobusowy PKS stan. 2 2011-11-28 04:30 (Pn)
Przystanek do: ROCHDALE, Bus Station 2011-11-29 21:40 (Wt)

 

 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.