Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Holyhead
Autobusy do Holyhead     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Holyhead (Anglia) oraz z Holyhead (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie eurolines. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Holyhead. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Holyhead jest: HOLYHEAD, Ferry Terminal.
 
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Holyhead są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy i piątki. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Holyhead z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Holyhead. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Holyhead.

 
          
 
 
 
 
  Przewozy autobusowe do uk z i do Holyhead są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Holyhead wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 38h35m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA  
 
Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS, W-wa Zachodnia, stan. 13, 14 2011-11-28 10:45 (Pn)
Przystanek do: HOLYHEAD, Ferry Terminal 2011-11-30 01:20 (Śr)

 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.