Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Penzance
Autobusy do Penzance     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Penzance (Anglia) oraz z Penzance (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Penzance. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Penzance jest: PENZANCE, Bus Station.
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Penzance są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy i piątki . Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Penzance z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Penzance.
 
Bilety Autokarowe na przewozy autobusem Eurobus-Eurolines Polska z Polski do Penzance można kupić korzystając z wyszukiwarki EuroTicket zamieszczonej na naszej stronie
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Penzance.

 
          
 
 
 
 Przewozy autobusowe do uk z i do Penzance są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Penzance wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 32h20m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A  
oraz firmy partnerskie: VEOLIA EUROLINES POLSKA, EUROLINES UK  
 
Przystanek z: WROCŁAW, Dw. PKS, ul. Sucha, peron 5 2011-11-28 16:00 (Pn)
Przystanek do: PENZANCE, Bus Station 2011-11-30 00:20 (Śr)

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.