Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Sunderland
Autobusy do Sunderland
 
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Sunderland (Anglia) oraz z Anglii - Sunderland do Polski są połączeniami realizowanymi przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska. Wyjazdy do Sunderland są wykonywane do 3 razy w tygodniu tj. we wtorki, środy i soboty w zależności od miasta wyjazdu z Polski.
 
Przystankiem autobusowym w Sunderland wykorzystywanym przez autokar Eurolines jest SUNDERLAND, Interchange (Park Lane).
 
Tanie bilety autokarowe na trasie Polska Anglia Polska w tym do Sunderland można kupić korzystając z wyszukiwarki EuroTicket zamieszczonej poniżej. Wyszukiwarka zawiera dokładne informacje o cenie biletu autokarowego z i do Sunderlad, połączeniach w promocji - oznaczonych kolorem czerwonym w systemie rezerwacyjnym, dostepnych zniżkach na zakup biletu autokarowego - (Krok 4 w wyszukiwarce) oraz dacie i miejscu wyjazdu/powrotu. Uwzględnia ona również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia Polska.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
Kup bilet autokarowy do Sunderland bez prowizji.
 

 

 

Przewozy autobusowe z i do Sunderland są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów MAzowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowa trasa obsługowana przez autokary Eurobus-Eurolines Polska z Polski do Sunderland:

- Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Sunderland.
 
- Warszawa, Bolimów, Łódź, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin, Dover, Maidstone Londyn, Sunderland

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.