Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Ipswich
Autobusy do Ipswich     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Ipswich (Anglia) oraz z Ipswich (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie eurolines. Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Ipswich. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Ipswich jest: IPSWICH, Old Cattle Market Bus Station.
 
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Ipswich są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałek, środę i piątek. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Ipswich z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Ipswich. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Ipswich.

 
          
 
 
 
 
 Przewozy autobusowe do uk z i do Ipswich są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenia autokarowe do Ipswich wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 27h35m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A  
oraz firmy partnerskie: VEOLIA EUROLINES POLSKA, EUROLINES UK  
 
Przystanek z: WROCŁAW, Dw. PKS, ul. Sucha, peron 5 2011-11-28 16:00 (Pn)
Przystanek do: IPSWICH, Old Cattle Market Bus Station 2011-11-29 19:35 (Wt)

  

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.