Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Wakefield
Autobusy do Wakefield     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Wakefield (Anglia) oraz z Wakefield (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Wakefield. Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Wakefield jest: WAKEFIELD, Bus Station Marsh Way.
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Wakefield są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałki, środy i piątki. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Wakefield z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Wakefield.
 
Bilety Autokarowe z Polski do Wakefield na przewozy obsługiwane przez autokary. autobusy Eurobus-Eurolines Polska można kupić wykorzystujac wyszukiwarką EuroTicket zamieszczonąna naszej stronie.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Wakefield.
          
 
 
 
  
Przewozy autobusowe do uk z i do Wakefield są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenie autobusowe do Wakefield wybrane z wyszukiwarki:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 39h50m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK  
 
Przystanek z: AUGUSTÓW, DW. autobusowy PKS stan. 2 2011-11-28 04:30 (Pn)
Przystanek do: WAKEFIELD, Bus Station Marsh Way 2011-11-29 20:20 (Wt)
 

 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.