Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Wexford
Autobusy do Wexford     
   
Tanie połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Wexford (Anglia) oraz z Wexford (Anglii) do Polski są realizowane przez autokary, autobusy, linie Eurolines Polska Ze względu na duże zainteresowanie biletami autokarowymi często przewoźnicy wprowadzają dodatkowe przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii do Wexford.
 
Głównym przystankiem Autobusowym wykorzystywanym przez autokary przewoźników wymienionych wyżej w Wexford jest: WEXFORD, O'Hanrahan Stn.
 
Przewozy autobusowe na trasie Polska Wexford są wykonywane 3 razy w tygodniu tj. w  poniedziałek, środę i piątek. Dokladne informacje o połączeniach autobusowych z i do Wexford z uwzględnieniem połączeń w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym, zniżkach dla pasażerów na zakup biletu (krok 4 w systemie) dacie i miejscu wyjazdu/powrotu można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona również aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii w tym do Wexford. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.
 
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do UK.
 Kup bilet autokarowy bez prowizji. 
Rezerwacja i Sprzedaż biletów do Wexford.

 
          
 
 
 
Przewozy autobusowe do uk z i do Wexford są wykonywane z miast w Polsce do których należą:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Czarna Białostocka, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grajewo, Jędrzejów, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Lublin, Łańcut, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Przemyśl, Puławy, Radom, Ropczyce, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Słupsk, Sokółka, Sopot, Suwałki, Szczecin, Świebodzin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Zambrów.

 

Przykładowe połączenie autobusowe z i do Wexford:

Przewoźnik: Eurolines Polska Czas podróży ok. 45h20m
Linia obsługiwana przez: BIACOMEX S.A.  
oraz firmy partnerskie: EUROLINES UK, VEOLIA EUROLINES POLSKA  
 
Przystanek z: WEXFORD, O'Hanrahan Stn 2011-11-29 19:40 (Wt)
Przystanek do: WARSZAWA, Dw. PKS, W-wa Zachodnia, stan. 13, 14 2011-12-01 17:00 (Cz)

 

 

 

 

 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.